درباره ما

شرکت امین طب پارس با پشتوانه بیش از دو دهه تجربه و دانش در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی، فرآورده های تشخیصی و شناخت مطلوب از بازار این محصولات آماده ارائه خدمات به آزمایشگاههای محترم تشخیص طبی در استانهای خراسان (رضوی، شمالی و جنوبی) می باشد. این شرکت همواره سعی کرده با انتخاب و ارائه بهترین تجهیزات و مواد مصرفی در بخشهای مختلف آزمایشگاه تشخیص طبی از شرکتهای معتبر و مطرح تولید کننده و همکاری با شرکتهای معتبر وارد کننده همگام با شعار خود که همانا “خدمات امین تکنولوژی نوین” می باشد قدم بردارد.

چشم انداز شرکت تولید محصولات دانش بنیان فرآورده های تشخیصی و لوازم مورد نیاز در حوزه آزمایشگاهی می باشد تا همزمان با جلوگیری از خروج ارز از کشور، کالای با کیفیت و صادراتی ایرانی را به جامعه محترم علوم آزمایشگاهی کشور ارائه نماید. در این راستا و در قدم اول اقدام به طراحی نرم افزار جامع اتوماسیون آزمایشگاهی بدون کپی برداری از محصولات خارجی و مبتنی بر دانش متخصصین داخلی نموده است.

شرکت امین طب همواره آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات تمامی متخصصین و کارشناسان محترم علوم آزمایشگاهی که براستی از جهادگران کم توقع و در پشت صحنه عرصه سلامت هستند می باشد. امیدواریم که با همدلی و همکاری مشترک گامی کوچک در جهت تثبیت سلامت آحاد جامعه برداریم.

لیست محصولات قابل ارائه این شرکت به شرح زیر می باشد:

*دستگاه هماتولوژی فول دیف: Advia 2120i

*دستگاههای الایزا پروسسور نیمه اتومات: Biotek ELx 800 Reader (800TS)  همراه با نرم افزار  Gen 5و TS) 50)Biotek ELx 50 Washer

*دستگاههای الایزا پروسسور اتومات: Dynex DS2  و Dynex DSX

*دستگاههای انعقادی نیمه اتومات: Coatron M1 و Coatron M2

*دستگاههای انعقادی اتومات: Sysmex CA 620 و Sysmex CA 660

*دستگاههای بیوشیمی: Biolis 24i (Prestige) و Advia 1800

*دستگاههای ایمیونوآنالیزر: Vitros ECiQ، Advia CP و Immulite 2000

*کیتهای الایزا، کیتهای انعقادی، کیتهای بیوشیمی، کیتهای مولکولی،کنترلهای بیوشیمی، کنترلهای هماتولوژی و کنترلهای ایمیونو از برندهای معتبر:

 Euroimmun،IBL، CanAg، Diapro،Beckman Coulter، Ids،Diametra ، Vircell، Aeskulisa، Monobind، Sero، R&D، Biorad و Randox

*اقلام مصرفی شامل لوله های نمونه گیری در خلاء Greiner و سمپلرها و نوک سمپلرهای Brand و FL

*نرم افزار جامع اتوماسیون آزمایشگاهی

همانطور که در اول نیز ذکر شد شرکت امین طب فقط فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات فوق را بر عهده دارد و تمامی حقوق قانونی برندهایی فوق مربوط به نماینده انحصاری آنها در ایران می باشد. جهت دریافت کاتالوگ و اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.